Workshop Leer programmeren - 8 t/m 12 jaar
-
vr 2 jan12:45 uur - 13:45 uurZonder pauzedrankjeTheatercafé
Tickets Normaal € 1,00
Tijdens deze programmeerworkshop, ontdek je hoe leuk het is om je eigen spellen, apps, websites of games te maken. Met tools zoals Scratch, App Inventor of Roblox leer je stap voor stap programmeren, terwijl je je creativiteit de vrije loop laat. Je maakt interactieve verhalen, coole animaties, je eigen apps of een eigen gamewereld. Onderweg leer je de basis van loops, voorwaarden en functies, maar alles op een manier die leuk en begrijpelijk is. Snap je iets niet? Dan kun je Garlon van Codeniacs.nl al je vragen stellen!
Niet vergeten:
● Laptops inbegrepen
● Als ouder hoef je geen ticket aan te schaffen. Je bent welkom om even om het hoekje te kijken en vervolgens in de foyer te wachten zodat de groep lekker aan de slag kan.
● Toon je kaartje bij de start van de workshop zodat de medewerkers deze kunnen scannen.
● Vol = vol
● Zorg dat je 10 minuten voor de workshop start aanwezig bent in de foyer.
● Deze workshop is onderdeel van de Cultuur Expeditieweek, bekijk ook het andere aanbod en ga bijvoorbeeld naar een voorstelling, film of andere workshop!
● Vragen? Mail naar cultuurexpeditie@indeklinker.nl