Lachen in De Klinker

Combineer 3 van de geselecteerde voorstellingen en betaal slechts € 50,00. Combineren is profiteren! Naast de serie 'Lachen in De Klinker' hebben we nog 1 andere serie, te weten: 'Toneel in De Klinker'.

Lachen in De Klinker
Deze serie bestaat uit cabaretvoorstellingen die plaatsvinden in de Kleine Zaal. Nog onbekend talent verdient een podium en om het voor u extra aantrekkelijk te maken om al deze nieuwe talenten te ontdekking, ontvangt u een mooie korting als u 3 voorstellingen boekt. 

De serie bestaat uit de onderstaande voorstellingen. Als u gebruik wil maken van de korting, doe de voorstellingen dan 1 voor 1 in uw winkelmandje. Selecteer eerst per voorstelling het aantal kaarten, voordat u de volgende voorstelling selecteert. In het bestelproces vindt u een link naar deze pagina, om eenvoudig andere voorstellingen te selecteren. U mag natuurlijk ook de kassa bellen als u hulp nodig heeft met uw bestelling. 

Events in dit thema

Agenda

  • Andries Tunru

    Ravot
    De vierde van rasentertainer Tunru.
    do 9 apr

    Het gaat goed met Andries Tunru. Zijn vorige voorstelling ‘Marmer’ werd genomineerd voor een Poelifinario, de prijs voor het beste cabaretprogramma van het seizoen, de pers loopt met hem weg en hij is niet van tv af te slaan. O ja, en hij is ook nog de helft van improvisatieduo Beperkt Houdbaar. Hebt die gozer nog tijd over dan? Jazeker. Dus komt Andries met zijn vierde cabaretvoorstelling, ‘Ravot’. Wat kan hij daar nu al over zeggen? Nou, het programma zal een onderwerp hebben, misschien wel meerdere, alsmede een einde met daarvóór een middenstuk en dáárvoor zelfs een begin. Grappen? Beloofd! Improvisatie? Check! Een obligaat kleinkunstliedje? Dat weet Andries nog niet, maar bij de vorige programma’s kwam het er uiteindelijk toch van. Veel om naar uit te kijken dus, want: “Tunru is een rasentertainer.” (NRC ****)

     

    In de pers:

    NRC ****: “Tunru is een rasentertainer. Een flitsend improvisator en een uitblinker in muzikale acts.”

    de Volkskrant: “Bij Andries Tunru zit onder de gladde grappen een kwetsbaar verhaal verscholen.”

    Theaterkrant (keuze van de criticus):  “Om van de smullen. (…) Het licht en de luchtigheid waarmee Tunru zijn programma lardeert brengen ‘Marmer’ perfect in balans.”

Wachtlijst

Wenslijstje

Toegevoegd:

Naar wenslijstje

Inschrijven voor onze nieuwsbrief