Pearl Jozefzoon zoekt lokaal zangtalent

Pearl Jozefzoon zoekt lokaal zangtalent voor gospelshow in Winschoten

Voor haar theatershow ‘A Night of Gospel’ is Pearl Jozefzoon op zoek naar lokaal zangtalent. Tijdens de voorstelling op 29 mei in Cultuurhuis de Klinker te Winschoten krijgt één regionale zanger of zangeres de unieke kans om samen met Pearl op het podium te staan en het speciaal aan de setlist toegevoegde nummer Shackles te zingen.

Met ‘A Night of Gospel’ laat Pearl zich zien zoals nooit tevoren. Gospel is haar muzikale thuishaven, de plek waar haar stem en ziel samenvallen. In deze wervelende theatershow wordt het publiek meegenomen in de wereld van gospelmuziek, vol krachtige samenzang, persoonlijke verhalen en wereldbekende nummers in een nieuw, warm jasje. Pearl staat er niet alleen voor. Ze wordt vergezeld door een voltallig gospelkoor en een full band. Samen zorgen zij voor een avond die voelt als een muzikale omhelzing. Want gospel beleef je samen.

Die gedachte vormt ook de kern van deze bijzondere oproep. Voor het nummer Shackles nodigt Pearl een lokaal talent uit om mee te zingen. Een eenmalig moment in de spotlight, gedragen door een professioneel ensemble en een enthousiast theaterpubliek. In het begin van haar carrière heeft Pearl als talent haar licht mogen schijnen en met deze talentenoproep biedt zij op haar beurt nieuw, lokaal talent de kans om deel uit te maken van ‘A Night of Gospel’.

Oproep aan lokaal talent
Ben jij de zanger of zangeres die droomt van een optreden op het grote podium? Zing dan het nummer Shackles in en stuur je filmpje uiterlijk 1 mei naar info@pearljozefzoon.com. Vermeld je naam, leeftijd en woonplaats bij je auditie, dan hoor je in de week van 4 t/m 10 mei of jij op 29 mei op het podium staat met Pearl Jozefzoon in de Klinker. Tot dan! 

Wachtlijst

Wenslijstje

Toegevoegd:

Naar wenslijstje

Inschrijven voor onze nieuwsbrief